Çözüm Bilgisayar ve Yazılım    
select
 
Anasayfa Hakkımızda Çözümlerimiz Referanslarımız Dökümanlar Haberler İletişim
 

 

Pegasus Demirbaş Takip Sistemi


PEGASUS Demirbaş Takip Sistemi, işletmelerde kayıtlı olan demirbaşların;

  • Lokasyon,
  • Bölüm,
  • Departman ve
  • Personel detayında takibini yapar.

Böylece işletme bünyesindeki demirbaşları bulundukları yerlerin ve 
zimmetlenen kişilerin takibini yapabilir ve masraf yerleri listelerini alabilirsiniz.

Demirbaşlarınızı personelinize zimmetleme yapabilir ve/veya yer değişikliği yapabilirsiniz. Yaptığınız hareketlerin tarihçeleri log olarak PEGASUS sistemine kayıt edilir.

Sistem bünyesinde barkod teknolojisi ve portatif barkod okuyucu cihaz kullanılmaktadır. Demirbaş envanter sayımları, demirbaş barkodunun portatif cihaz ile okutularak yapılmaktadır. Böylece hızlı ve doğru sayım yapmak mümkündür.

PEGASUS parametrik bir yapıya sahiptir. Sistem bünyesindeki değişken bilgiler kullanıcı kontrolündedir. Dışardan müdahaleye gerek olmaksızın kendi içinde çalışan bir yapıya sahiptir.

ASP programlama dili kullanılarak geliştirilen PEGASUS MSSQL server/Access veri tabanlarını kullanmaktadır. Yazılım tekniği nedeniyle her kullanıcı bilgisayarına ayrı ayrı yüklenmesine gerek yoktur. Tek bir bilgisayar üzerinden, bilgisayar ağına bağlı(intranet) kullanıcılar ve/veya internet üzerinden yetkileri dahilinde sistemi kullanabilirler. Esnek bir raporlamaya sahip olan PEGASUS sisteminden her türlü demirbaş raporunu elde etmek mümkündür.

 
Anasayfa Hakkımızda Çözümlerimiz Referanslarımız Dökümanlar Haberler İletişim
 
Çözüm Bilgisayar ve Yazılım ©  2010